DVD

Živé pašije

 

299.00

Živé pašije jsou muzikálovým zpracováním závěrečné části Evangelia podle Jana, které bylo možné shlédnout v letech 2010 – 2012 při některém z 15 odehraných představení po celé republice. Tento projekt s velkorysým hudebním ansámblem (žesťová sekce, smyčcový kvintet, rocková kapela, smíšený sbor, sólisté) již nebude ve stejném obsazení nikdy proveden, existuje však profesionální záznam koncertu ze Smetanova domu v Litomyšli, který zůstal hlavní hmatatelnou památkou na skvělé časy strávené v bezvadné partě pod řízením jedinečného Lukáše Rothscheina, který již bohužel není mezi námi.

*UPOZORNĚNÍ: Booklet k DVD Živé pašije je chybně uspořádáno – přední strana je vzadu a obráceně. Na tuto tiskovou chybu upozorňujeme z toho důvodu, že tato vada bookletu nebude uznána jako důvod pro reklamaci. Nákupem DVD Živé pašije tedy berete na vědomí tuto vadu přiloženého bookletu a souhlasíte, že za ní nebudete požadovat náhradu. 

Ukázka z muzikálu: 

POKUD VÁS TENTO CESTOPIS ZAUJAL A PŘÁLI BYSTE SI HO ZAKOUPIT, KLIKNĚTE PROSÍM NA TLAČÍTKO OBJEDNAT A NAPIŠTĚ NÁM PŘES KONTAKTNÍ FORMULÁŘ.